13.08.2019 - Sosyal Hatun

Doğal Yollardan Yüz Germe

Doğal Yollardan Yüz Germe

Kadınların yüz germe ve konusunda harcadıkları paranın sınırı yok. Burada masrafsız bir şekilde yüzünüzü nasıl gerebileceğinizi anlatmaya çalışacağız.

Cildinizin bu maskeden sonra nasıl değiştiğini anlamak için öncesinde cildinizin fotoğrafını çekin. Sonrasındaki cildinizle karşılaştırın. Aradaki farka inanamayacaksınız.

ile botoks etkisi :

Bir paket kuru mayayı bir kaba dökün. Bu kuru mayayı sulandırıp krem kıvamına getirmek için siyah üzüm kullanacağız.Siyah üzümün içindeki asitler cildinizi canlandırıcı etkiye sahiptir. Kırışıklıkları önler ve cildinize botoks yapılmış etkisi yapar. Üzümleri mayanın üzerine sıkın ve devamlı karıştırın. Krem kıvamına gelinceye kadar tane tane üzümleri sıkıp karıştırmaya devam edin. Maya maske kıvamını alınca , öncesinde cildimizi güzelce temizleyelim. Cildimize maskeyi uygularken aşağıdan yukarıya doğru sürün. Sürme işlemini eldiven takıp elinizle yüzünüze iyice yedirerek yapın. Maskeyi bitirene kadar cildimize sürelim ve sonrasında maskenin kurumasını bekliyoruz. Maske kururken yüzümüzde mimik hareketleri yapmamaya özen gösterelim.

Maske kuruduktan sonra ılık bir havlu yardımıyla maskeyi yüzünüzde yumuşatın. Havluyu ılık suya batırıp maskeyi ovalayarak yüzünüzde yumuşatın. Ilık suya batırdığımız havluyu yüzümüze kaplıyalım ve bir süre bekliyelim.

Sonrasında cildinizi havlu ile maskeyi temizleyin ve daha sonra buzdolabından aldığımız soğuk suyla yıkayarak güzelce temizleyelim. Sonrasında yüzümüze nemlendiricimizi sürebilirsiniz. Bu maskeyi haftada iki defa uygulayabilirsiniz. Bu sayede avuç dolusu para vermeden cildinize botoks yapılmış görüntüsü verebilirsiniz.

Hem görüntü olarak hem de cildinizdeki his olarak harika bir sonuç elde edeceksiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ