22.08.2019 - Sosyal Hatun

Domates İle Nasır Tedavisi Nasıl Yapılır?

Domates İle Nasır Tedavisi Nasıl Yapılır?

Nasır, genellikle el ve ayağımızda sürtünmeye maruz kalan bölgelerde oluşan deri kalınlaşmasıdır. Özellikle kemik çıkıntılarının bulunduğu bölgelerde sıklıkla görülür. ( Diz, Dirsek, Topuk gibi ) Nasır tedavisi oldukça zor bir tedavidir. Çoğu zaman doktora gidildiğinde bile çözüm bulunamamaktadır. Son dönemde oldukça etkili olan evde nasıl yapılır? Etkili midir? Bunu inceleyeceğiz.

 

 

Domates İle Nasır Tedavisi Nasıl Yapılır?

Ayağınızda acısına dayanamadığınız bir nasır var ise gece yatmadan önce üzerine kalın bir dilim domates ile kapatın. Üzerine ise streç film sarın. Bunun da üzerine çorabınızı giyerek yatın.

Sabah kalktığınızda nasırın kök kısmından söküldüğünü göreceksiniz.

Evet iddia bu şekilde peki bu yöntem işe yarıyor mu?

Bu yöntemi deneyen kişilerle yaptığımız görüşmelerde, domates sarıldığından itibaren hafif bir yanma hissi oluştuğu, sabah uyanıldığında parmaktaki nasırın domatesin suyunu çektiği, domatesin asit içermesi ve sabaha kadar bölgeye nüfus etmesinden dolayı genel bir yumuşama gözlendiği ancak söz edildiği gibi kökünden çıkmadığı belirtilmiştir. Bu yöntemi uygulayan 5 kişiden 5’inin de olumlu sonuç alamadığı görülmüştür.

Peki bu 5 kişi nasırdan nasıl kurtuldu?

Bu kişilerin hepsi aynı yöntemle nasırlarından kurtulmuştur. O da eczanelerde satışlan siğil ilacı “varrutol” sayesindedir. Tabi ki bu ilacı kullanmadan doktorunuza başvurmanız ve bu ilacı sorarak teyit almanız oldukça önemlidir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ