14.08.2019 - Sosyal Hatun

Evlerde Çiçek Kullanım Önerileri

Evlerde Çiçek Kullanım Önerileri

Çiçekler hayatımızda önemli yer teşkil ediyor. Çünkü oksijen deposu olduğu için onlara kötü davranmamak gerekir. Seçtiğimiz çiçeği aldıktan sonra çiçek boyutuna göre saksısını almak gerekir. Ve saksının içini doldurmak için ise toprak almayı da unutmamalıyız. Eğer aldığımız çiçeği bahçe için almışsak toprak almaya ihtiyacımız yoktur. Evlerde çiçek kullanım önerileri evinizde bulunan boş yerleri ve uygun çiçek modelleriyle evinize renk getirebilirsiniz. Ruh halinize göre çiçek modellerini alabilirsiniz. Çiçeği seçerken ruh halinizin onayladığı çiçeği almanız size daha pozitif enerji verecektir.

Çiçeği Bahçeye Nasıl Ekeceğiz?

Çiçeği aldıktan sonra dikeceğimiz yerde bir çukur oluşturarak çiçeği içine yerleştiriyoruz ve toprağı uygun olacak şekilde kapatıyoruz. Bu işlemden sonra ise çiçeği sulamayı unutmayalım. Çiçek güneş gören bir yerde olursa her gün su vererek daha çabuk ve daha güzel büyüyecektir.

Çiçeği Saksıya Nasıl Ekmeliyiz?

Evde saksıya dikeceğimiz çiçeği öncesinde saksının içine yarısına kadar toprak koyarak çiçeğimizin topraklı bölümünü saksının içine koyuyoruz. Çiçeği saksının içine koyduktan sonra açıkta kalan bölümü toprak ile kapatarak çiçeği saksıya ekmiş oluyoruz. Bu işlemleri yaptıktan sonra çiçeğimize su vermeyi unutmuyoruz. Çiçeğimizi güneş gören bir yere koyduktan sonra her gün suluyoruz. Çiçek büyüdükçe saksısı küçük gelmeye başlayabilir dönem dönem saksısını değiştirebilirsiniz.

Çiçek Fiyatları Nasıldır?

Çiçek alacağınız zaman farklı farklı çiçeklerle karşılaşacaksınız. Ondan dolayı fiyatları da çiçeklerin farklılıklarına göre ve büyüklük küçüklüklerine göre değişmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ