10.12.2018 - Sosyal Hatun

Kadınlar Yatakta 5 Şeyden Hoşlanmıyor

Kadınlar Yatakta 5 Şeyden Hoşlanmıyor

Erkekler konu seks olduğunda kendilerine epey güvenirler. Hatta bazen kadınların isteklerini önemsemeyerek sadece kendi isteklerini göz önünde bulundururlar. Fakat erkekler kadar kadınların da seks yaparken hoşlanmadığı unsurlar vardır. Kadınların yatakta partnerleriyle yaşamaktan haz almadığı şeylerin neler olduğunu merak mı ediyorsunuz? O halde bu beş unsura dikkat etmeniz gerekiyor.

Kötü Hijyen

Erkekler nasıl kadınların hijyenini göz önünde bulunduruyorsa aynı şekilde kadınlar için de kişisel bakımın seks sırasında önemli bir unsur olduğunu bilmek gerekiyor. Bir erkek iyi sevişse bile kötü bir hijyene sahipse kadınlar kesinlikle bundan nefret eder.

Dinlememek

Tek düze sevişmeler istemiyorsanız partnerinizin söylediklerine kulak vermeniz gerekiyor. Cinsel birliktelik sırasında zevk alınıp alınmadığı belli edebilmek için konuşmak iyi bir yöntemdir. Böylelikle karşılıklı olarak hem kadının istekleri hem erkeğin istekleri sevişme sırasında ifade edildiğinde zevkin daha da artması muhtemeldir. Partnerinizi dinlemekten kaçınmayın!

Nazik Olmamak

Kadınlar, cinsel uyarılmalar ve seks sırasında büyük bir oranda nazik olunmasını tercih ediyor. Bazı kadınlar “sert” davranılmasını istese de kadınlar duygusal ve romantik olan birlikteliklerde nazik davranıldığında daha çok zevk alıyor.

Göz Teması Kurmamak

Cinsel birliktelik kuracağınız kişiye karşı bir şeyler hissediyorsanız kesinlikle göz teması kurmaktan kaçınmayın. Kadınlar erkeklere göre daha çok göz teması kurmaktadır. Çoğu kadın göz temasını ilişkinin ilerlemesi ve güven vermesi nedeniyle tercih etmektedir. Erkekler bunu önemsiz bir ayrıntı gibi görseler de kadınlar için kritik bir unsurdur.

Bencil Olmak

Erkekler ve kadınların arasındaki farklar fizyolojik olsa da aslında her ikisi de cinsel birlikteliği hayatlarında istemektedir. Erkekler, cinsellikle daha çok bütünleşmesine rağmen yapılan araştırmalara göre kadınlar da cinsel birlikteliği partnerleriyle yaşamak istemektedir. Erkekler cinsel birliktelik sırasında çoğu zaman bencil davranabilmektedir. Kadınların isteklerini ve arzularını yok sayabilmektedir. Yatakta bencil olmaktan kaçınılmalıdır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ