15.08.2019 - Sosyal Hatun

Korean Acne Patch Nedir ?

Korean Acne Patch Nedir ?

Ergenlik sivilceleri her gencin yaşadığı bir problemdir. Bu sivilceler bazen kendiliğinden geçmekte bazen ise sıkıldığında kalıcı izlere neden olmaktadır. Korean Acne Patch bu soruna çözüm olacak olan bir üründür. Korean Acne Patch sivilcelerin üzerine yapıştırılan şeffaf bir banttır. Sivilceyi kaplayarak dışarıdan gelecek olan bakteri ve tozun sivilce ile temasını kesmektedir. Bir gece içinde faydasını görebileceğiniz Korean Acne Patch hiç bir şekilde cildinize zarar vermez.

Şeffaf oluşu ile cildinizde hiç yokmuş gibi durur. Sivilcelerin hızla yok olmasını sağlamaktadır. 8 saate kadar etkisi devam etmektedir. Kırmızılıkların ve sivilcelerin azalmasına ve cildinizin yumuşak bir hale gelmesini sağlar. Herkesin kâbusu olan sivilcelerden kurtulmak artık Korean Acne Patch ile daha kolay. Şeffaf görünümü sizi rahatsız etmeyecek. Fakat Korean Acne Patch kullanırken dikkat etmeniz gereken yaralı, şişmiş, egzamalı, ülserli veya soyulmuş, güneşten yanmış cildin üzerine kesinlikle yapıştırmamalısınız.

Akşam Korean Acne Patch’ı sivilcenizin üzerine yapıştırdıktan sonra sabah çıkarmalısınız. Bandı çıkardıktan sonra dahi 8 saate kadar etkisini göstermeye devam eder. Yüzünde her hangi bir nedenden dolayı sivilce çıkanlar, ergenlik çağına gelip ergenlik sivilceleri ile başı dertte olanlar için Korean Acne Patch mükemmel bir üründür. Kolay kullanılabilirliği ve çabuk etki eden özelliği ile Korean Acne Patch kötü sivilcelerin kâbusu olacak bir üründür.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ