17.07.2019 - Sosyal Hatun

Saç cilası ne demektir ? Faydaları nelerdir ?

Saç cilası ne demektir ? Faydaları nelerdir ?

Kadınların güzellik açısında en göze batan kısımlarından biri saçlardır. Kadın için saç güzelliği, sağlıklı ve dolgun saçlar vazgeçilmezler arasındadır. Kadınlar kendilerine yakışan ve kendisini güzel gösteren saç modellerinin arayışı içindedirler. Saçların boya ve röfle sonrasında saç renginin istenen renkte olmaması durumunda saç cilası devreye girer.

Saç cilası, saç boyasının sulandırılmış halidir. Röfle, saç boyası gibi işlemler sonrasında saç maskesi ve saç kremi uygulamalarının yeterli olmadığı durumlarda , saç cilası derdimize çare olur.

Saç cilasının faydalı olacağı durumlar :

  • Saç renginizin çeşitli nedenlerle değiştiriyorsanız,
  • Saçınızda boyadan sonra ton farklılıkları ortaya çıkmışsa,
  • Saçınız mat bir görünüm almışsa,
  • Yıkama sonrası saç boyanızda açılmalar oluyorsa,
  • Röfle yapımı sonrası sırf sarı tutamlar kalmışsa,

Saç cilası saçınıza doğal bir görünüm yanısıra, canlılık ve parlaklıkta verecektir. Saç cilası her renk boya sonrasında kullanılabilir. Saç cilası saç boyasının daha uzun süre gitmesini de sağlar.

Saç cilasını kuaförde yaptıracağınız gibi evde kendi saç cilanızı da yapabilirsiniz. Ancak genelde her işi uzmanına bırakmakta fayda vardır. Evde kendiniz saç cilanızı istediğiniz renk tonlarına göre hazırlayabilirsiniz. Yine piyasadan hazır saç cilası alarak da uygulayabilirsiniz. Karar tamamen sizin, sonuçlarına katlanmak da…

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ