14.08.2019 - Sosyal Hatun

Suya Dayanıklı Duvar Kağıdı : Eternowall

Suya Dayanıklı Duvar Kağıdı : Eternowall

Özellikle son 5 senedir, tekrar moda olan duvar kağıtları sınırsız desen ve tasarım sunuyor. Eskiden ıslak mekanlarda (banyo, mutfak vs.) kullanamadığımız ve su alan duvar kağıtları, yerini Suya Dayanıklı Duvar Kağıdı modellerine bırakıyor.

Her türlü su temasına, neme ve buhara dayanıklı olan bu duvar kağıtları, her makanda kullanılabilir. Çoğu marka da bu modellere 10 yıla kadar sudan zarar görmeyeceğine dair garanti süresi veriyor.

 

 

Banyo ve mutfaklarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz Eternowall Suya Dayanıklı Duvar Kağıdı, hem sudan zarar görmeyeceği gibi hem de rutubet ve nemin duvarlarınızda oluşturduğu görüntü ile kokuyu da önleyecektir.

 

 

Suya Dayanıklı Duvar Kağıdı modellerine baktığımızda, normal duvar kağıtları gibi binlerce desen ve modele sahiptirler. Artık eskisi gibi boya, seramik veya kaplama kullanmadan mutfaklarınızı ve banyolarınızı dekore edebilirsiniz. Üstelik bu çeşit duvar kağıtlarının suya karşı dayanıklılık özelliğinden dolayı su ile temizleme avantajını da elde etmiş oluyorsunuz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ