18.07.2019 - Sosyal Hatun

Transparan Pudra Nasıl Kullanılır ?

Transparan Pudra Nasıl Kullanılır ?

Transparan Pudra Nasıl Kullanılır?

Transparan pudra makyajın son adımı sayılabilir. Transparan pudra ile makyajı sabitleyebiliriz. Bu sayede makyaj akmaz ya da makyajda parlama olmaz. Transparan pudra nasıl kullanılır?
Şimdi siz makyajını başladınız ten makyajınızı yaptıktan sonra gözaltı kapatıcınızı sürebilirsiniz. Gözaltı kapatıcınızı sabitlemeniz gerekir. çünkü transparan pudra hem gözaltı kapatıcınızı sabitler hem de çizgilerinize dolar. Cildiniz karma bir cilt özelliğine sahipse burnunuz, alnınız ve çeneniz yağlanabilir. Bu yüzden transparan pudra ile bu parlamaları engelleyebiliriz. Aynı zamanda gün içinde transparan pudranızın etkisi geçeceği için parlamaların önüne geçmek için yanınızdan ayırmamalısınız.
Transparan pudra ile daha da güzelleşebilirsiniz. Transparan pudraları büyük fırçalar ile uygulamalısınız. Transparan pudra makyajın o yapaylığını da alarak cildinizde makyaj yokmuş gibi gösterir. Transparan pudranın şöyle bir yararı vardır ki makyajınızın rengini değiştirmez ya da bozmaz. Transparan pudralarda uygun fiyatlı bir ürün istiyorsanız rimel stay matte pudra size uygun olabilir. ayrıca Nars, The Balm’ın transparan pudraları da hoş olabilir. Hd transparan pudralar sadece resim içindir. Normal zamanlarda kullanmanız tavsiye edilmez.

Transparan pudra ile rujunuzu kalıcılığını daha da artırabilirsiniz. Siz koyu renkte bir ruju sürüdükten sonra transparan pudra üzerine sürerek rujunuzu daha uzun süre kullanabilirsiniz.

Transparan haricinde kullandığınız diğer pudralar yapay bir görüntü yüzünüzde bırakır. Yüzünüzde yapay bir hissiyat verir. Yüzünüzde unlu bir görünüme sebep verir. O zaman hemen bir transparan pudra edinme zamanı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ