25.08.2019 - Sosyal Hatun

En Çok Tercih Edilen Epilasyon Aleti

En Çok Tercih Edilen Epilasyon Aleti

Vücudumuzun temizliğinin en önemli unsurlarından biri istenmeyen tüylerden kurtulmaktır. Belki de bu durum en çok sıkıntı çektiğimiz konudur. Gelişen teknoloji ile üretilen epilatörler ile bu dertlerimiz oldukça hafiflemiş durumda.

Kısa bir araştırma ile bile belki onlarcasına ulaşabildiğimiz epilatörlerin, bir çok çeşidi, bir çok kalitesi bulunmaktadır. Bu seçeneklerden hangisinin bizim için doğru tercih olduğunu bilmemiz, aldığımız üründen duyacağımız memnuniyeti arttıracaktır.

Sizler için Türkiye sınırları içerisinde en çok satılan 5 ürünü ele aldık ve güzelce inceleyip, kendi testlerimize göre sıraladık.

1- Braun Silk Expert IPL BD5001

Braun Silk-expert, kendi açıklamalarına göre dört defa kullanım ile tüylerinizden kalıcı olarak kurtulmanıza olanak tanıyor. Braun, yıllardır ürettiği epilatörlerden edindiği tecrübe ile IPL sistemini geliştirmiş. Profesyonel güzellik merkezlerindeki IPL sistemiyle aynı düzeyde çalışabilen Braun Silk Expert IPL BD5001, cilt tonunuzu tanır ve güvenli bir şekilde uygulama yapar.

Braun Silk Expert IPL BD5001, kablolu bir tasarıma sahiptir. Bu aslında olumsuz bir durum gibi gözükse de, bunun nedeni bataryalı modellerden daha güçlü olması ve profesyonel lazer, ağda uygulamalarından daha verimli çalışmasıdır.

2- Philips Lumea Prestige BRI953/00

Hem kablolu, hem de kablosuz kullanılabilen Philips Lumea Prestige BRI953/00, diğer alternatiflerinden kıvrımlı başlıkları ile ayrılmaktadır. Profesyonel IPL teknolojisini, uzman dermatologlar ile genel kullanıma uyarlamıştır. Smartskin sensörü, kavisli ve vücudun her yönüne uygun başlıklarıyla ön plana çıkan bu ürün 8 haftaya kadar pürüzsüz bir cilt deneyimi sunuyor.

3- Rowenta EP9604 IPL

Uygun fiyatıyla dikkat çeken Rowenta EP9604, 300.000 atış garantisiyle ve uygun fiyatıyla ön plana çıkmaktadır. Alternatifli başlıkları ile farklı kişiler tarafından kullanılmaya uygun olarak geliştirilmiştir. Aynı zamanda ciltle temas dedektörü bulunan bu epilatör, cilde yaklaşmadan boşa atış yapmamaktadır.

4- Remington IPL6750 i-Light Prestige

150.000 atış sayısı ile ön plana çıkan Remington IPL6750 i-Light Prestige, 3 uygulama ile kalıcı sonuçlar sunuyor. FDA onaylı olan ve ProPulse Teknolojisi barından Remington’un bu epilatörü çoklu flaş modu ve tek flaş modu seçeneklerini barındırıyor. 5 adet enerji ayarı bulunan Remington IPL6750 i-Light Prestige piyasadaki iddialı modellerden biri.

5- Braun Silk-epil 5 5-511

Son ürünümüzde ise cebinizi düşünerek hareket ettik. Tamamen fiyat/performans ürünü olan Braun Silk-epil 5 5-511, MicroGrip cımbız teknolojisi ile geliyor. 2 Kademeli hız ayarı ise, epilasyona yapılan bölgelere göre ayar yapabilmenizi sağlıyor. Ürün aynı zamanda ıslak olarak çalışabildiği gibi, su altnda da zarar görmeden temizlenebilme özelliğine sahip. Batarya ile çalışan bu modelde, 1 saat sarj ile ort. 40 dakika verim alınıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ